Splňte si svoje sny
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.
SMALL (pol. OZ/01)

zložený: 130 x 110 cm (výška 30 cm)
otvorený: 130 x 290 cm (výška 125 cm)
váha: 47 kg

MEDIUM (pol. OZ/02)

zložený: 160 x 110 cm (výška 30 cm)
otvorený: 160 x 290 cm (výška 125 cm)
váha: 53 kg
Overzone je vyvinutý z úspešného stanu Overland. Je to najväčší model v skupine autostanov, ktoré sa rozkladajú do strany.


Úspešná séria

V porovnaní s Overlandom má väčší priestor vo vnútri s úplnou ochranou proti hmyzu, vrátane hlavného vchodu. Overzone spĺňa najnáročnejšie požiadavky zo strany dobrodružných cestovateľov a ponúka úplné súkromie a slobodu.Srdcom Overzone je silná, ľahká konštrukcia vyrobená z hliníka, obložená vzdušnou, vode odolnou, silnou 420g bavlnenou látkou, ktorá znesie veľké zaťaženie. Tento materiál udržiava svetové renomé Autohome tradície a zároveň vytvára novú éru užívateľsky prístupných funkcií.

Skvelý dizajn robí Overzone perfektným riešením pre ľudí, ktorí čakajú na preskúmanie impozantných miest sveta, na ktorých sa dobrodružstvo objavuje každý deň.

SAFARI
OLIVOVÁ

Autostan je zhotovený z tkaniny K200, ktorá má vysokú odolnosť proti vonkajším vplyvom a je vzdušná, nepremokavá a nekrčivá, účinne tieni a je oteru vzdorná.
SMALL EXPLORER (pol. OZE/01)
MEDIUM EXPLORER (pol. OZE/02)
Príslušenstvo: 4 univerzálne úchytky na pripevnenie stanu k strešnému nosiču, 2 trojuholníkové okná so sieťkou proti hmyzu, veľké dvere s ochranou sieťkou, 1 matrac a 2/3 vankúše, 2 vnútorné vrecká, 2 regulovateľné tyčky na vytvorenie prídavnej vonkajšej markízy, 2 tyčky na podopretie zadných dvier a vytvorenie markízy, 1 PVC cestovný obal na zakrytie zloženého stanu. Strešné kolíky majú protikondenzačný povrch. 2 vetru odolné sťahujúce laná zahrnuté v štruktúre stanu, viacúčelové háčiky. Stan je možné rozšíriť o prezliekaciu kabínku, 1 výškovo nastaviteľný hliníkový rebrík.
Štandardne sú všetky modely prispôsobené na otváranie zboku.
Voliteľný Explorer má otváranie smerom k zadnej časti vozidla.

OZ(E)/01 - Overland Small

OZ(E)/02 - Overland Medium


© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko