Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.

Zvyčajne keď uveríme, že sme všetko už videli, tak práve vtedy príde najväčšie prekvapenie! S OVER radou auto stanov sa môžete vydať na cestu plnú dobrodružstiev a nových zážitkov. Bezpečný systém zabezpečuje jednoduché otvorenie stanu. Detailné prepracovanie ponúka inovačné pomôcky pre rýchle zloženie stanu. Vďaka variantným riešenia si vyberiete ten správny auto stan. Výnimočný OverZone ponúka slobodu, pohodlie a bezpečnosť zároveň. OverLand vhodný pre dobrodružné a rodinné výlety ponúka dostatok miesta, pritom v zloženom stave má najmenšie rozmery. OverCamp poskytuje dostatok miesta pre ďalší náklad alebo stan.


OVERLAND

Overland je skúsený expedičný stan. Nájdete v ňom mnoho vylepšení a výhod, ktoré by ste márne hľadali v iných stanoch. Otvára sa smerom na bok, čím umožňuje dobrý prístup ku kufru auta zo zadu.

V prípade potreby je však možné stan rozkladať aj smerom dozadu alebo dopredu vozidla. Tento model auto stanu je pre Vás ak potrebujete najvačší možný stan, ktorý zaberá na streche len minimum miesta.

OVERCAMP

Overcamp predstavuje jedinečný dizajn pre potreby outdoor aktivít. Spája zmysel pre detail, atraktívny vzhľad a silný vode odolný materiál. Vodotesnosť a pevnosť sú vlastnosti ktoré pre camping potrebujete.

Zložený zaberá na streche len minimum miesta, čo umožňuje prenášanie objedmých nákladov na strešnom nosiči vedľa stanu. Ak je vám jeden málo, dajte si na strechu dva!


OVERZONE

Overzone je najväčší model v skupine autostanov, ktoré sa rozkladajú do strany. Stan bol predĺžený na vstupe, nad ktorým vytvára ochrannú clonu a zlepšuje tak odolnosť proti poveternostným vplyvom.

Zároveň tak umožňuje vhodnejšie riešenia pri využití rôznych doplnkov, ktorými si môžete skvalitniť a zväčšiť obytný priestor autostanu. Rovnako ako stan Overland, aj model Overzone je dodávaný vo verzii Explorer, pri ktorej je možné rozkladať stan smerom do zadnej časti vozidla.

AIR-CAMPING

Originálny látkový autostan. Kúpou autostanu Air-Camping získate garanciu kvality, 50 ročné skúsenosti používania v púšťach, džungliach či na ľadovcoch, kde produkt fungoval bezchybne.

Nie je potrebný žiaden marketing, stačí dôkaz trvácnosti a prežitia v teréne. Air-Camping: užijete si magické dobrodružstvo naplno.


Keď sa tradícia stretne s inováciou
© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko