Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.

Autostany Maggiolina sú osvedčené na celom svete a testované v tých najťažších podmienkach a neustále vylepšované po desiatky rokov. Maggiolina stany sú vyrobené aby prežili v akomkoľvek počasí. Sú to pravé štvorsezónne stany. Vďaka izolácii sa rýchlo vyhrejú a sú pevné v silných vetroch. Stany sú štandardne vybavené mnohými vylepšeniami pre komfort a funkčnosť. Všetky auto stany sú dodávané pripravené na výpravu. Stačí ich primontovať na štandardný strešný nosič a vyraziť na cestu!



1958: Nápad na streche

Autostany sú taliansky vynález, ktorý bol po prvýkrát predstavený v roku 1958. V priebehu rokov autostany podstupovali nepretržitý vývoj a dnes sú autostany Autohome jedny z najžiadanejších a najpredávanejších.


Nepretržitým technickým vývojom vznikli štyry typy stanov: Maggiolina, Columbus, Overland a Overcamp. Každý z týchto typov je dostupný vo viacerých prevedeniach, uspokojujúcich potreby každého.

Značka Autohome nie je iba meno, je to životný štýl umožňujúci ľuďom užívať si prírodu v bezpečí a komforte. Či už ide o malé auto a rodinný výlet, alebo 4x4 off-road expedíciu.


SKÚSENOSTI TESTOVANÉ VO SVETE


Ak ste kilometre vzdialení od domova, v púšti alebo džungli, keď musíte zniesť najťažšie podmienky, úspech expedície nezáleží len na skúsenostiach a zružnostiach človeka, ale aj na použitom vybavení. Auto stany Autohome Vám vždy poskytnú pohodlné a bezpečné ubytovanie. Vzdialení od zeme, uchránení od nepríjemných prekvapení.



Všetci tí, ktorí vyskúšali Autohome na ich strechách áut už nikdy viac nezvažujú akýkoľvek iný spôsob prenocovania. Dokazuje to početné množstvo užívateľov všetkých národností, ktorí berú Autohome na ich cesty. Zaznamenanie všetkých ciest a expedícií kde Autohome hralo kľúčové a úspešné postavenie je jednoducho nemožné. Môžme len povedať, že Autohome je ideálny spoločník, ktorý prispieva k vašim vzrušujúcim dobrodružstvám.



© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko