Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.

Každý Columbus má základ vytvorený z polyesteru a laminátu, izolovaného 25 mm hrubou penou. Po celej dĺžke na spodku sa nachádzajú montovacie kanáliky, čo zabezpečuje flexibilitu pri uchytení a silu konštrukcie. Kryt je vytvorený z aerodynamicky tvarovaného, ľahkého ale silného laminátu. Každý model je ručne vyrábaný, čo zabezpečuje kvalitné opracovaný umývateľný povrch ktorý vydrží dlhé roky náročného používania. Kryt je dokonale vodotesný a zabezpečuje minimálny odpor vzduchu pri cestovaní.


COLUMBUS STANDARD

Columbus je za pomoci svojich tlakových tlmičov otvorený za pár sekúnd. Zloženie je taktiež veľmi jednoduché a rýchle. Kdekoľvek sa nachádzate, za pár minút ste uložení na spanie.

Svojim trojuholníkovým tvarom Columbus získava vyvýšenú strechu a tým zväčšený vnútorný priestor. Columbus je preto ideálny v extrémne teplých klímach.

COLUMBUS VARIANT

Columbus Variant predstavuje vylepšenie klasického modelu Columbusu. Jeho výhodou je univerzálnosť dverí, ktoré sa nachádzajú po oboch stranách aj v zadnej časti stanu.

Otvorenie zadných dverí sa dá výškovo nastaviť, čo je možné využiť na vetranie ale naďalej zabezpečiť súkromie. Štandardom sú ochranné sieťky proti hmyzu na všetkých troch dverách.


COLUMBUS CARBON FIBER

Nový Columbus Carbon Fiber je prvý stan na svete, ktorý má svoj vonkajší obal vytvorený kompletne z uhlíkových vlákien! Jeho unikátne technické riešenie ho robí absolútne jedinečným.

prvý z uhlíkových vlákien

Inovatívne nápady vždy vyprovokujú výzvy objavovať všetko neznáme! Columbus Carbon Fiber je technologicky najpokrokovejší stan na svete. Objavte budúcnosť!
Nový Columbus Carbon Fiber na svojej váhe šetrí 40% hmotnosti oproti konvenčným modelom. Kým jeho základné vlastnosti sú podobné modelom Columbus Variant, vonkajší obal modelu Carbon Fiber má pevnostné vlastnosti približujúce sa oceli.


Pozdvihnite svoje dobrodružstvá do nových výšok!
© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko