Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny auto stan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú auto stany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.

Pri kúpe auto stanu sa nás zvyčajne ľudia pýtajú ktorý je pre nich najvnodnejší. Odpoveď znie - záleží na plánovanom použití. Ponúkame vám odporúčania založené na našich skúsenostiach a skúsenostiach zákazníkov.

Najprv je potrebné uviesť, že všetky auto stany Autohome sú dodávané už pripravené na používanie. Stačí pridať periny a plachtu, poprípade spacáky. Každý zo stanov vám výborne poslúži v každych klimatických podmienkach – od trópov až po polárny kruh.


Auto stany s tvrdým krytom

Vo všeobecnosti sú laminátové auto stany lepšie ak ich chcete mat na aute primontované celý rok, alebo vačšinu roka. Tieto stany sú rozložené veľmi rýchlo, poskytujú komfort v každom počasí a majú veľmi dobré aerodynamické vlastnosti.


Látkové autostany

Sú výhodné pre maximálne vnútorné miesto pri rozložení a sú malé ak sú zložené. Sú to výborne expedičné stany avšak aerodynamické vlastnosti sú horšie ako pri laminátových auto stanoch.


Veľkosť autostanu

Veľkosť auto stanu si vyberte podľa celkovej povolenej hmotnosti na streche auta. Hmotnosť auto stanu a strešného nosiča nesmie byť väčšia ako povolená hmotnosť.

Každý výrobca automobilu udáva maximálnu povolenú hmotnosť na streche ako hmotnosť za jazdy – takzvaná dynamická hmotnosť. Pri kempovaní a parkovaní je možné strechu zaťažiť viac a bez problémov udrží ďalší náklad.

© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko