Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.

Autostany Maggiolina sú osvedčené na celom svete a testované v tých najťažších podmienkach a neustále vylepšované po desiatky rokov. Maggiolina stany sú vyrobené aby prežili v akomkoľvek počasí. Sú to pravé štvorsezónne stany. Vďaka izolácii sa rýchlo vyhrejú a sú pevné v silných vetroch. Stany sú štandardne vybavené mnohými vylepšeniami pre komfort a funkčnosť. Všetky auto stany sú dodávané pripravené na výpravu. Stačí ich primontovať na štandardný strešný nosič a vyraziť na cestu!


AIRLANDER

Airland je špeciálne navrhnutý aerodynamický model. Veľmi nízky ak je zavretý s unikátnymi vylepšeniami. Je vyrábaný v troch veľkostiach, záleží na Vašich potrebách alebo veľkosti auta.

AIRLANDER +

Nový model autostanu Airlander+ v troch nových farebných prevedeniach: Safari, Sivá a Uhlíková. Dobré aerodynamické vlastnosti a veľký vnútorný priestor pre uloženie vecí.


EXTREME

Populárny pri expedíciách a off-road cestovaní na celom svete. Tento model je vytvorený s extra silného laminátu na spevnenie konštrukcie ktorá odolá aj najvačšiemu zaťaženiu.

EXTREME FOREST

Extra vystužený stan v zelenej farbe. Tento stan je vhodný na off-road jazdu kdekoľvek. Vďaka svojmu spevnenému krytu je vhodný na extrémnu jazdu lesom. Vyrába sa len v jednej veľkosti.


GRAND TOUR

Grand Tour je najnovší zo stanov, obsahuje všetky vylepšenia. Otvorený má zvýšený priestor na hlavu a je navrhnutý pre maximálny komfort. Vyrába sa v troch veľkostiach, záleží iba na Vašich potrebách.

AIRTOP

Originálny autostan je kríženec autostanov Maggiolina a Columbus. Nový otvárací systém pozostáva zo 4 tlakových tlmičov, ktoré sú aktivované automaticky po otvorení vonkajších klipsní.


MAGGIOLINA CARBON FIBER

Novou Maggiolina Carbon Fiber firma Autohome Taliansko oslavuje 50-te výročie. Vonkajší obal má vytvorený kompletne z uhlíkových vlákien! Je to nová výzva nezvyčajnému dobrodružstvu.Kto vraví, že dobrodružstvá sú nepohodlné?KOMFORT: Všetky stany sú dodávané s 8 cm hrubým, vyberateľným matracom. Matrac je chránený odnímateľným poťahom. Štandardne sú ku každému stanu dodávané aj vankúše.OCHRANNÁ SIEŤKA: Ako ochrana proti hmyzu je stan štandardne vybavený ochrannou sieťkou na všetkych oknách a dverách.
PRÍSTUP: Prístup je zabezpečený z jednej alebo oboch strán. Ako štandard je dodávaný ľahký vysúvací výškovo nastaviteľný rebrík vybavený bezpečnostnou poistkou.AERODYNAMIKA: Maggiolina je aerodynamicky tvarovaná, malý odpor vzduchu zabezpečuje aj jej montovanie nízko na strešný nosič.
ODVÁDZANIE VODY: Okná, dvere ako aj bočné vetracie otvory sú vybavené ochranou proti dažďu, preto je možné ich nechať pootvorené aj keď prší.VYLEPŠENIA: Medzi vylepšenia patrí vybavenie stanov štyrmi vnútornými vreckami na odloženie potrebných vecí, ktoré sú vždy poruke.© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko