Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.

OVERLAND: DOPLNKY PRE VŠETKY PODMIENKY


Vysoký komfort stanov Overland si zabezpečíte veľkým množstvom doplnkov a príslušenstva určených práve pre tieto modely. Všetky doplnky sú dostupné vo farbách Carbon, Bordeaux a Safari. Sú vyrobené v rovnakom štandarde ako auto stany.Ochranný reflexný návlek (pol. OL/05A)
Je vyrobený z živicou napustených nylónových vlákien a hliníkového prášku.

Vytvára vynikajúcu ochranu proti páliacim slnečným lúčom a takisto je použiteľný ako ďalšia izolácia v chladných podmienkach. Navlieka a skladá sa rýchlo a jednoducho pomocou suchého zipsu a môže tiež tvoriť ochranu v extrémnych podmienkach. Môže ostať navlečený aj keď je Overland zložený.


Nôžky (pol. OL/06A)
Štyri silné nôžky na zloženie auto stanu Overland na zem ak je to potrebné. Sú vysoké 25 cm, izolujú od vlhkosti, vody a hmyzu.
Nezávislá veranda (pol. OL/04A)
Rozmery 200x260x240cm. Na základe skúseností našich testerov je aj Overland veranda navrhnutá tak, aby bola nezávislá od stanu! Obytná miestnosť a miestnosť na spanie sú prepojené, avšak stále tvoria dve nezávislé miestnosti - je to najlepšia kombinácia slobody pohybua výborného úložného priestoru na stoly, stoličky, či jedlo a nápoje. Ak plánujete dlhšiu zastávku a campovanie, stan sa stáva veľmi dobrým doplnkom na tradičné stanovanie (pol. OL/06A). To je umožnené pomocou nôžok na uloženie na zem.
Prezliekacia kabínka /farba: uhlíková/
(pol. OLC/07A pre autá)
(pol. OLC/08A pre vysoké off-road autá a dodávky)


Prezliekacia kabínka /farba: bordová/
(pol. OLB/07A pre autá)
(pol. OLB/08A pre vysoké off-road autá a dodávky)


Prezliekacia kabínka /farba: safari/
(pol. OLS/07A pre autá)
(pol. OLS/08A pre vysoké off-road autá a dodávky)

Veľmi praktická pre ľudí, ktorí su neustále na ceste. Je ľahká, môže byť taktiež použitá ako malá veranda.

OVERCAMP: PRAKTICKY A JEDNODUCHO POUŽITEĽNÉ DOPLNKY


Samostatné, ľahko použiteľné a rýchlo rozložiteľné. Vaša dovolenka, víkendový výlet alebo dobrodružná výprava budú s týmito doplnkami ešte viac komfortnejšie bez žiadneho obmedzenia voľnosti vášho pohybu. Každý Overcamp môže byť obohatený o nasledujúce doplnky:

Veranda - úplne nezávislá od autostanu, veľmi praktický doplnok.
Zimný návlek - je vytvorený z nylónových vláken, slúži ako ochrana pred chladom a vetrom.
Nôžky - na umiestnenie Overcampu na zem.
Markíza - veľmi užitočná na krátke zastávky.
Dvojitá markíza - dvojnásobne dlhá markíza.
Ďalšie doplnky: strešné lišty, stropný držiak pre úschovu autostanu, držiaky pre bicykel, surf/kajak
Veranda (pol. O/03A) (rozmery 200 x 280 x 240 cm vysoká)
Rozkladá sa veľmi rýchlo a jednoducho. Na každej strane má otvory vybavené zipsovacím zatváraním, čo zabezpečuje univerzálnosť použitia. Ak je použitá s Overcampom, vytvára tradičný kempingový stan s izbou na spanie a použitie cez deň.


Prídavné trojuholníky (pol. O/04A)
Prídavnými tojuholníkmi je možné pripojiť verandu k auto stanu Overcamp - možností využitia je veľa.
Nôžky (pol. O/06A)
Štyri silné nôžky na umiestnenie stanu Overcamp na zem ak je to potrebné. Sú vysoké 25 cm, chránia od vlhkosti, vody a hmyzu. Sú ľahko skladateľné a nezaberajú veľa miesta. Môžu ostať pripevnené ku auto stanu počas cestovania.


Markíza (pol. O/05A)
Veľká praktická a jednoduchá markíza, ktorá sa prichytáva k Overcampu za pomoci špeciálneho zipsu. Silná štruktúra zabezpečuje ochranu pred slnkom aj dažďom. Strecha má 200 x 170 cm. Dĺžka markízy je 4 metre.


Reflexný ochranný návlek (pol. O/08A)
Je vyrobený z živicou napustených nylónových vlákien a hliníkového prášku. Vytvára výnimočnú ochranu proti chladu a vetru. Extrémne užitočné pre cestovateľov na sever. Navlieka sa jednoducho a môže ostať navlečený aj keď je Overcamp zložený.

OVERZONE: ZVÝŠTE KOMFORT SVOJHO DOVOLENKOVÉHO BÝVANIA
Predsieň (pol. OZ/04A pre autá a príves, pol. OZ/05A pre 4x4 a camper)
Rozmery Small 130x180 cm, Medium 160x180 cm. Doplnky sú vyrobené z tej istej kvalitnej silnej 420g látky ako Overzone. Predsieň pozostáva zo 4 panelov dvier so zipsovým zámkom. Každá strana má 2 okná; jedno je pevné priehľadné okno, druhé s ochrannou sieťkou proti hmyzu, obidve majú záves pre vytvorenie súkromia. Koniec panela sa dá využiť ako predĺžená markíza pomocou teleskopických pilierov. Je to praktické a jednoduché používanie neobjemných doplnkov. Vytvorený priestor je možné využiť ako kuchyňu, kabínku na prezliekanie, chemické WC alebo sprchovací kút.


Návlek proti slnku a vetru (pol. OZ/03A)
Je vyrobený z hliníkového nylonu, ktorý poskytuje zvýšenú ochranu pred slnečným žiarením ako aj chladnými podmienkami.

AIR-CAMPING: PRÍSLUŠENSTVO PRE VAŠE AUTO A 4X4 PRÍSLUŠENSTVO PRE AKÉKOĽVEK POTREBY
Nezávislá veranda
(pol. OL/04A)
Rozmery: 200 x 260 cm, výška 240 cm
Obývacie priestory a priestory na spanie sú prepojené a zároveň samostatné. Ak by bola doba pobytu dlhšia, vďaka nôžkam (pol. OL/06A) sa zo stanu stáva bezpečný modul pre pohodlné kempovanie tradičným spôsobom.


Prezliekacia kabínka
(pol. A-C/03A pre autá)
(pol. A-C/03F pre vysoké off-road autá a dodávky)
Štyri látkové stenové panely, spojené dohromady pomocou zipsov, vytvoria prezliekaciu alebo sprchovaciu kabínku pod previsnutou časťou stanu. Podopretím jedného z bočných dielov sa vytvorí užitočný slnečník.


Nôžky (pol. OL/06A)
Štyri silné skladacie nohy držia stan zdvihnutý približne 25 cm nad zemou a chránia základňu stanu pred vodou, kondenzáciou a hmyzom.
Návlek proti slnku a vetru (pol. OL/05A)
Vyrobený z živicou lepených nylonových vlákien a hliníkového prášku. Vynikajúca ochrana pred sálajúcimi účinkami slnečných lúčov a rovnako tak užitočný pre zvýšenie izolácie v chladnejších podmienkach. Je rýchlo pripojiteľný pomocou suchých zipsov.
© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko