Splňte si svoje sny
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.
SMALL (pol. O/01)

zložený: 65 x 200 cm (výška 30 cm)
otvorený: 130 x 200 cm (výška 100 cm)
váha: 50 kg

MEDIUM (pol. O/02)

zložený: 90 x 200 cm (výška 30 cm)
otvorený: 180 x 200 cm (výška 115 cm)
váha: 58 kg

DOUBLE UP

môže byť zložený z:
small + small
small + medium
medium + medium
Overcamp predstavuje jedinečné riešenie pre outdoor aktivity. Spája zmysel pre detail, atraktívny vzhľad a silný vode odolný materiál.


Tradícia a inovácia

Overcamp ponúka maximálny úložný priestor na streche auta. Umožňuje Vám bez problémov prenášať športové potreby ako napríklad bicykel, kánoe či surf.

Ďalšou z výhod je možnosť zdvojenia, čím zdvojíte veľkosť obytného priestoru na streche. Aj na menšom aute môžete niesť dva malé Overcamp auto stany, čím zabezpečíte lôžko pre 2+2 osôb. Na veľké automobily je možné umiestniť paralelne dva Medium Overcamp autostany až pre 8 osôb v dvoch nezávislých spálňach (4+4).
Úchytný systém Autohome umožňuje variabilné pripevnenie stanu na strešný nosič. Overcamp si pripevníte ľubovoľne v závislosti od ďalšieho prenášaného nákladu.

Ku každému Overcamp auto stanu sú dodávane podporné tyče na vytvorenie striešky z otvorených dverí.

ZELENÁ

Autostan je zhotovený z tkaniny K200, ktorá má vysokú odolnosť proti vonkajším vplyvom a je vzdušná, nepremokavá a nekrčivá, účinne tieni a je oteru vzdorná.

Príslušenstvo: 4 univerzálne úchytky na pripevnenie stanu k strešnému nosiču, 2 okná a 2 veľké dvere s ochrannými sieťkami proti hmyzu, 1 matrac, 2-3-4 vankúše, 2 tyčky na vytvorenie markízy (podopierajú otvorené dvere - vytvárajú striešku), 1 PVC cestovný obal na zakrytie zbaleného autostanu, 1 výškovo nastaviteľný oceľový rebrík
Double Up systém: uloženie stanov je možné aj zdvojiť pomocou týchto typov: Small + Small, Small + Medium a na veľkých vozidlách Medium + Medium

O/01 - Overcamp Small

O/02 - Overcamp Medium


© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko