Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.Všetky detaily modelov Maggiolina, od návrhu konceptu, materiálu a súčiastok až po bezpečnostné prvky a izoláciu boli systematicky vybrané ako aj starostlivo testované s cieľom zabezpečiť úplnú vodotesnosť produktu, na ktorý sa budete môcť vždy spoľahnúť.

Maggiolina je, podobne ako člny, vyrobená z pevného laminátu. To zabraňuje starnutiu, zmene farby alebo strate tvaru. Auto stan je dokonale pružný a pevný, je stavaný na tvrdú off-road jazdu. V každom prípade, ak by sa stalo to najhoršie, Maggiolinu je možné jednoducho opraviť.


Konštrukcia je tvorená z 25 mm hrubej izolovanej vrstvy. Dva montovacie kanáliky v tvare "C" zabezpečia jednoduchú inštaláciu na akýkoľvek strešný nosič (napríklad THULE alebo Yakimastyle). Takýto systém ponúka silné a stabilné uchytenie, ktoré bez problémov vydrží náruživú off-road jazdu.
Kryty sú vytvorené technikou, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu. Kvalitná štruktúra materiálu, kompaktnosť a pevnosť sú vlastnosti, ktoré nemožno porovnávať s klasickými plastovými materiálmi a podobnými produktmi na trhu ako napríklad strešné boxy.

Kryt je vytvorený z lisovaného polyesteru s laminátom a chráni vnútro stanu ako aj izoluje pred chladným alebo horúcim počasím. Čistí sa jednoducho, pomocou vhodných čistiacich produktov.

KOMFORT JE ŠTANDARD

Jednoduchým otočením kľuky je auto stan otvorený do jednej minúty. Tento spoľahlivý systém je zabezpečený reťazovým mechanizmom ukrytým vo vnútri.

Použitý otvárací systém je spoľahlivý, funguje donekonečna a nepotrebuje žiadnu údržbu. Otváranie je zabezpečené odnímateľnou rúčkou. Ak je stan otvorený, ostane stabilný aj v silnej búrke. Odnímateľná rúčka funguje ako zámok proti otvoreniu prípadnými zlodejmi - autostan nie je možné otvoriť bez nej. Vrchná časť je extra zabezpečená nastaviteľnými úchytkami v predu a v zadu autostanu.

Maggiolina je vybavená troma úchytkami proti otvoreniu. Tieto úchytku sú odolné voči piesku, prachu, vode a blatu.Aj výškovo nastaviteľný skladací rebrík môžete jednoducho zložiť. Rebrík je možné pri cestovaní skladovať v stane.Ochranná plachta, ktorá sa prichytáva na spodok dverí, vytvára výbornú izoláciu a ochranu proti prachu, dažďu a chladu.Účinné odvádzanie vody je štandardom všetkých modelov. Zabraňuje sa tak presakovaniu vody v prípade dažďa a búrky.Všetky Maggioliny majú strešné svetlo (11x4cm) pripevnené na strešnom čalúnení. Je ho možné pripojiť do cigaretového zapaľovača (nasadením uspôsobenej koncovky). Strecha má izoláciu proti kondenzácii.Gumená ochrana proti prenikaniu vody prípadne prachu do vnútra stanu počas cestovania.Hrubý penový matrac je dodávaný s 2, 3 alebo 4 vankúšmi v závislosti od modelu. Pod matracom je takisto protikondenzačná izolácia.V závislosti od modelu má Maggiolina 2 alebo 3 okná a 1 alebo 2 dvere. Všetky okná a dvere sú vybavené sieťkou proti hmyzu s jednoduchým zipsovým zatváraním.

Extreme, Grand Tour a Safari majú
štandardne tieto vylepšenia:

Auto stany sú dvojdverové (Ghibli) ako štandard, zabezpečujú výbornú ventiláciu a výber prístupu z oboch strán. Dvere sú tiež vybavené s výškovo nastaviteľnými ochrannými plachtami, zabezpečujú súkromie a ventiláciu. Ventilácia je zabezpečená taktiež skrytými ventilačnými otvormi pri zavretých dverách. Ako štandard je dodávaný hliníkový rebrík so zabezpečovacím mechanizmom. Vo vnútri sa nachádzajú štyri odnímateľné vrecká na uloženie vecí. Na verziu Small a Medium je možné prichytiť tzv. „Kit Fix“ (nie je dodávaný so stanom). Umožňuje pripevnenie prídavného nosiča na transport vašich športových náradí alebo kempingových potrieb.Vysoko kvalitný textil: Výhody tkaniny DRALON®


Nemôžeme zmeniť ani kontrolovať počasie, avšak môžeme vytvoriť produkt ktorý nás ochráni a zabezpečí komfort aj v tých extrémnych klímach. Autohome používa tkaninu DRALON ® od firmy Bayer Textiles. Dralon je úplne vodotesný, vetru odolný a vzdušný. Dralon vás izoluje od horúčavy, chladu a eliminuje externé svetlo - zabezpečuje vám dobrý spánok.MODRÁ
SIVÁ
ZELENÁ
SAFARI
UHLÍKOVÁ
Vzdušnosť: Táto vzdušná látka zabraňuje kondenzácii vlhkosti vo vnútri stanu, ktorá by mohla spôsobit vznik pliesní.

Nepremokavosť: Nie je potrebné látku ničím impregnovať. Tkanina odráža vodu a stan je možné zložiť a cestovať aj v prípade dažďa alebo snehu.

Stálosť: Odolnosť proti vyblednutiu je zabezpečená vďaka technológii farbenia. Nite sú farbené ešte predtým ako je utkaná látka.

Odolnosť: Látka je nekrčivá a odolná voči ošúchaniu. Stan zachováva svoj tvar aj v extrémnych klimatických podmienkach.

Teplota: Látka je určená pre použitie aj v extrémnych teplotách v rozsahu od
-30° do +70° C.


Údržba: Konštrukcia tkaniny Dralon zabezpečuje dlhú životnosť bez akejkoľvek údržby.


Vysoká kvalita: Látka zabezpečuje že stan je viac zvukotesný a menej priehľadný ako ľahké tradičné materiály. Zároveň je látka stále jemná na dotyk.

Starostlivosť: Tento materiál si nevyžaduje žiadne špeciálne ošetrovanie.
© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko