Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.
SMALL (pol. ATx/01)

rozmery: 130 x 210 cm
výška (zložený): 33 cm
výška (otvorený): 94 cm
váha: 54 kg

MEDIUM (pol. ATx/02)

rozmery: 145 x 210 cm
výška (zložený): 33 cm
výška (otvorený): 94 cm
váha: 59 kg
Kríženec dvoch autostanov. Nový systém otvárania: kombinácia Maggiolina dizajnu a Columbus otvárania pomocou tlakových tlmičov vytvára z autostanu Maggiolina AirTop prvý autostan, ktorý je pohodlný a zároveň umožňuje rýchle otvorenie a zavretie.


Extrémne dobrodružstvá s extrémnym komfortom

AirTop obsahuje všetky úžasné vlastnosti Maggiolina autostanov s ešte väčším komfortom a miestnom. Pre otvorenie jednoducho otvorte bezpečnostné klipsne a autostan sa sám otvorí. Po otvorení klipsní (1 vzadu a 2 vpredu) sa autostan automaticky otvorí pomocou 4 tlakových tlmičov.
Exkluzívny model AirTop Black Storm

Black Storm model obsahuje rovnaké vnútorné vlastnosti a funkcie ako štandardný AirTop ale prichádza v kombinácii karbónovej látky a úžasnej čiernej škrupiny.SAFARI
UHLÍKOVÁ

Ako materiál je použitý Dralon. Je nepremokavý, odolný aj voči vetru a vzdušný. Tkanina Dralon vás účinne ochráni pred horúčavou aj zimou a eliminuje denné svetlo.
Príslušenstvo: 4 univerzálne príchytky pre prichytenie autostanu k priečnym nosičom. 3 dvere s postupným otváraním (1 po každej strane a 1 vzadu), 2 polkruhové okná (1 predu a 1 vzadu), 2 vzdušné ventilácie, sieťka proti hmyzu na všetkých oknách a dverách, antikondenzačná a zvukotesná izolácia strechy, odkladacia sieťka na strešnej časti, 4 odnímateľné vrecká, 1 matrac a 2-3 vankúše, 1 vnútorné svetlo, 1 výškovo nastaviteľný hliníkový rebrík, obal na rebrík, elastické napínacie popruhy pre jednoduchšie zatváranie autostanu.

ATC/01 - AirTop Small /uhlíkový/

ATC/02 - AirTop Medium /uhlíkový/

ATS/01 - AirTop Small /safari/

ATS/02 - AirTop Medium /safari/

ATB/01 - AirTop Black Storm Small /čierny/

ATB/02 - AirTop Black Storm Medium /čierny/


© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko