Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.
SMALL (pol. M/05F)

rozmery: 130 x 210 cm
výška (zložený): 33 cm
výška (otvorený): 90 cm
váha: 65 kg

MEDIUM (pol. Mx/06F)

rozmery: 145 x 210 cm
výška (zložený): 33 cm
výška (otvorený): 90 cm
váha: 69 kg

Veľký priestor na streche autostanu je možné využiť. Primontovaním prídavnýho strešného nosiča môžete jednoducho prenášať objedné náklady, športovné náčinie či kempingové potreby, stoličky alebo stôl.
Model Extreme Forest - ideálny model pre tých, ktorí chcú splynúť s prostredím. Matné farby autostanu, vnútorného čalúnenia a tiché otváranie sú detaily, ktoré ocenia všetci fotografi, filmári a pozorovatelia prírody.


Maggiolina Extreme Forest má všetky vymoženosti klasického Extreme modelu. Extra vystužená strecha, strešný nosič na nosenie nákladu do hmotnosti až 20kg a posilnený mechanizmus otvárania robia tento auto stan jedinečným.Vnútorné dvere je možné pootvoriť a vytvoriť tak otvor vhodný pre fotoaparát alebo ďalekohľad.
Príslušenstvo: 2 nastaviteľné nosiče na streche autostanu, 4 univerzálne úchytky na pripevnenie stanu k strešnému nosiču, 1 otváracia kľuka, 2 dvere (Ghibli) s výškovo nastaviteľným otváraním a 2 trojuholníkové okná, sieťka proti hmyzu na všetkých oknách a dverách, 1 matrac, 2 vankúše, 2 ventilačné otvory, 1 interierové svetlo, 1 výškovo nastaviteľný hliníkový rebrík

M/05F - Maggiolina Extreme Forest Small

M/06F - Maggiolina Extreme Forest Medium


ZELENÁ

Ako materiál je použitý Dralon. Je nepremokavý, odolný aj voči vetru a vzdušný. Tkanina Dralon vás účinne ochráni pred horúčavou aj zimou a eliminuje denné svetlo.

© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko