Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.

PONUKA DOPLNKOV PRE POHODLNÉ KEMPOVANIE


Pre zvýšenie pohodlia je možné auto stany Maggiolina vybaviť veľkým množstvom doplnkov a ďalších modulov rozširujúcich obytný priestor tak aby sa vaša dovolenka stala jedinečným zážitkom spĺňajúcim vaše predstavy o pohodlnom stanovaní. Tieto doplnky sú vyrobené z rovnakých materiálov ako stany Maggiolina a sú rovnako jednoducho a ľahko rozložiteľné a rýchlo pripravené na použitie.
Veranda (pol. M/05A - pre autá 200x160x240 cm vysoká)
Skladá sa jednoducho a rýchlo, slúži ako ochrana pred vplyvmi počasia. Vytvára priestor pre varenie, jedenie a spanie. Slúži tiež na uskladnenie kempových pomôcok. Je nezávislá od stanu, umožňuje nechať veci v kempe počas vašej neprítomnosti.


Trojuholníky (pol.M/07A)
Prídavné trojuholníky so zipsom na pripevnenie auto stanu Maggiolina ak je uložený na zemi.
Predĺženie strechy (pol.M/08A)
Predĺženie strechy, ktoré je špeciálne vytvorené pre autá, môže byť použité aj na vyšších vozidlách ako dodávky a 4x4 offroad autách. Predĺženie sa upevňuje k autostanu Maggiolina.


Nôžky na zem (pol. M/09A)
Štyri silné nôžky umožňujú položiť autostan Maggiolina na zem ak je to potrebné. Sú vysoké 25 cm - bezpežná vzdialenosť od zeme, vlhkosti, vody, hmyzu alebo kameňov.


Ghibli (dvoje dvere)
Na niektorých modeloch je to štandard. Umožňuje prístup z oboch strán a zlepšuje ventiláciu. Dve dvere sú štandardom na Grand Tour, Extreme, Safari a Large modeloch.
Reflektívny zimný oblek (pol. M/10A)
Je vyrobený z živicových nylónových vláken a hliníkového prášku. Vynikajúca ochrana pred slnečnými lúčmi a taktiež užitočné ako extra izolácia v chladných podmienkach. Rýchlo sa navlieka a skladá. Môže ostať navlečený pri zatváraní autostanu.


Markíza (pol.M/11A)
Užitočná ochrana proti slnku a dažďu. Meria 200x170cm. Má na sebe zips na pripojenie prídavných trojuholníkov.


Prezliekacia kabínka (pol.M/12A)
Pozostáva z troch panelov, zipsom pripojených k markíze. Vytvára sa tým uzavretý priestor, ktorý môže slúžiť na prezliekanie.© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko