Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.



1:  Celý vonkajší kryt je tvorený z polyestéru a laminátu, čo mu zabezpečuje vodotesnosť, zabraňuje starnutiu, zmene farby alebo tvaru.

2:  Ak by sa kryt náhodou poškodil, je možné ho jednoducho opraviť, nemusí sa celý meniť.

3:  Tkanina Airtex: vodotesná, odolná voči vlhku a vzniku pliesní. Môže byť poskladaná aj keď je mokrá a neabsorbuje vodu.

4:  Dva oblúkové otvory vybavené systémom na odvádzanie vody a sieťkou proti hmyzu.

5:  Nastaviteľná úchytka pre zabezpečenie auto stanu proti otvoreniu.

6:  Nastaviteľný rebrík s úchytnými hákmi.

7:  Vnútro stanu je vybavené izoláciou proti kondenzácii.

8:  Matrac a vankúše. Pod matracom je taktiež antikondenzačná izolácia.

9:  Silné vodiace drážky v tvare "C", ktoré sú zabudované do laminátu umožňujú prichytenie na akýkoľvek automobil.

PRAVDEPODOBNE NAJVYŠŠÍ PRIESTOR

Zo všetkých autostanov, Columbus je jeden z najlepších nie iba kvôli výške svojho interiéru, ale aj kvôli množstvu ďalších vlastností.



Kryt je vytvorený z aerodynamicky tvarovaného, ľahkého ale silného laminátu. Každý model je ručne vyrábaný, čo zabezpečuje kvalitne opracovaný umývateľný povrch, ktorý vydrží dlhé roky náročného používania. Kryt je dokonale vodotesný a zabezpečuje minimálny odpor vzduchu pri cestovaní.

Každý Columbus má základ vytvorený z polyesteru a laminátu, izolovaného 25 mm hrubou penou. Po celej dĺžke na spodku sa nachádzajú vodiace drážky, čo zabezpečuje flexibilitu pri uchytení a silu konštrukcie.





Columbus poskytuje aj prídavný úložný priestor počas cestovania. Jeho aerodynamický dizajn v spojení s ďalším úložným priestorom vám ponúka bezpečné uloženie vecí potrebných na spanie, kempingové potreby ako aj šaty. Všetky veci sú tak bezpečne chránené proti prachu a počasiu.


Stan má dva vnútorné bezpečnostné zámky na tlakových ventiloch a sú montované štandardne. Ak je západka vložená stan ostane spoľahlivo otvorený aj pri náporoch vetra.


Dve veľké úložné vrecká po stranách stanu, ktoré umožňujú mať potrebné veci vždy po ruke.


Oblúkovité dvere sú na oboch stranách stanu a majú aj ochranné sieťky proti hmyzu. Za pomoci zipsu ich je možné ľahko premeniť na okná.



Vysoko kvalitný textil: Výhody tkaniny AIRTEX®


Nemôžeme zmeniť ani kontrolovať počasie, avšak môžeme vytvoriť produkt ktorý nás ochráni a zabezpečí komfort aj v tých extrémnych klímach. Autohome používa tkaninu AIRTEX ®. AIRTEX je úplne vodotesný, vetru odolný a dýchteľný. AIRTEX vás izoluje od horúčavy, chladu a eliminuje externé svetlo - zabezpečuje vám dobrý spánok.



DIVOKÁ
ZELENÁ
SIVÁ
SAFARI
UHLÍKOVÁ
Vzdušnosť: Táto látka je vzdušná a zabraňuje kondenzácii vlhkosti vo vnútri stanu, ktorá by mohla spôsobiť vznik pliesní.

Nepremokavosť: Nie je potrebné látku ničím impregnovať. Tkanina odráža vodu a stan je možné zložiť a cestovať aj v prípade dažďa alebo snehu.

Stálosť: Odolnosť proti vyblednutiu je zabezpečená vďaka technológii farbenia. Nite sú farbené ešte predtým ako je utkaná látka.

Odolnosť: Tkanina je odolná voči oroseniu, vzniku pliesní, nekrčivá, odolná voči oteru. Látka sa neroztiahne ani nezmenší vplyvom extrémnych teplôt.

Teplota: Materiál sa zachováva svoje výnimočné vlastnosti aj v extrémnych teplotách v rozsahu -30° C až +70° C.


Údržba: Materiál je nekrčivý nenáročný na údržbu, čo mu zaručuje dlhú životnosť aj v ťažkých podmienkach.


Vysoká kvalita: Vysoko kvalitné konečné úpravy poskytujú vysokú oteruvzdornosť a maximálnu ochranu proti svetlu a zvuku.

Starostlivosť: Tento materiál si nevyžaduje žiadne špeciálne ošetrovanie.




© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko