Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny auto stan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.

ŠIROKÝ VÝBER DOPLNKOV


Tak ako autostany Maggiolina, aj stany Columbus je možné vybaviť veľkým množstvom doplnkov a ďalších modulov rozširujúcich obytný priestor. Vaša dovolenka sa stane jedinečným zážitkom spĺňajúcim všetky predstavy o pohodlnom stanovaní. Tieto doplnky sú vyrobené z rovnakých materiálov ako doplnky Maggiolina a sú jednoducho a ľahko rozložiteľné a rýchlo pripravené na použitie. Akýkoľvek z Columbus modelov môže byť obohatený o nasledujúce doplnky:

Veranda - samostatne stojaca, je možné verandu nechať v kempe počas výletov autom.
Zimný návlek - prídavná ochrana proti vlhkosti, zime a vetru.
Markíza - veľmi šikový doplnok na krátke zastávky.
Nôžky - umožňujú položenie auto stanu Columbus na zem.
Ostatné doplnky: je možné doobjednať "Kit Fix" na pripevnenie prídavného strešného nosiča na prenášanie objemnejších nákladov, výbavu na uschovanie autostanu pri strope garáže, držiak na bicykel, atď.
Veranda (pol. C/03A)
Samostatne stojaca veranda (200 x 210 x 245 cm vysoká). Dá sa otvoriť zo všetkých strán. Je veľmi univerzálna, má extra úložný priestor, miesto na varenie, jedenie alebo spanie.


Markíza (pol. C/05A)
Markíza (strecha rozmerov 200 x 170 cm). Rýchlo a ľahko sa rozkladá, poskytuje chládok a ideálne miesto na varenie alebo jedenie.
Reflektívny zimný oblek (pol. C/04A)
Je vytvorený zo živicových nylónových vláken a kliníkového prášku. Vynikajúca ochrana pred slnečnými lúčmi a taktiež užitočné ako extra izolácia v chladných podmienkach. Rýchlo sa navlieka a dáva dole. Môže ostať navlečený pri zatváraní auto stanu.


Nôžky na zem (pol. C/06A)
Štyri silné nôžky umožňujú položiť Columbus na zem ak je to potrebné. Sú vysoké 25 cm - bezpečná vzdialenosť od zeme, vlhkosti, vody, hmyzu alebo kameňov.© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko