Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.
SMALL (pol. C/01)

rozmery: 130 x 210 cm
výška (zložený): 30 cm
výška (otvorený): 150 cm
váha: 43 kg

MEDIUM (pol. C/02)

rozmery: 145 x 210 cm
výška (zložený): 30 cm
výška (otvorený): 150 cm
váha: 49 kg

LARGE (pol. C/03)

rozmery: 160 x 215 cm
výška (zložený): 30 cm
výška (otvorený): 150 cm
váha: 57 kg
Komfort, jednoduchosť a pohodlie. Perfektný pre dlhšie či víkendové výlety. Columbus ponúka jednoduché a rýchle rozloženie, ľahkú hmotnosť a aerodynamiku. Je vhodný na všetky typy automobilov, dodávky alebo 4x4 vozidlá.


Unikátny dizajn

Autostan Columbus je vytvorený z dvoch izolovaných krytov. Konštrukcia je natoľko silná a ľahká, že na rozdiel od iných stanov, nie je na upevnenie potrebný expedičný strešný nosič. Stan sa montuje priamo na štandardný strešný nosič (napríklad Thule alebo Yakima). Izolovaný dizajn zároveň minimalizuje kondenzáciu pod matracom.


Podobne ako Maggiolina, aj do Columbusu je výborný prístup - buď z boku, alebo zozadu. Vnútorné tlakové tlmiče otvoria auto stan za pár sekúnd. Zloženie stanu je tak isto veľmi jednoduché a rýchle. Veci potrebné na spanie sú uložené vo vnútri, preto nepotrebujete nič iné len odistiť otvor a jemne potlačiť vrchný kryt, ten sa následne sám otvorí. Potom stačí už len odzipsovať dvere, oprieť rebrík a pohodlne sa uložiť.

DIVOKÁ
ZELENÁ

Ako materiál je použitá tkanina Airtex®, ktorá je vzdušná, nepremokavá a nekrčivá. Účinne tieni a svoje vlastnosti nestráca ani v krajných teplotách (-30 až +70°C).

Príslušenstvo: 4 univerzálne úchytky na pripevnenie stanu k strešnému nosiču, 2 dvere/okná s ochrannými sieťkami proti hmyzu, 1 matrac, 2-3-4 vankúše, 1 výškovo nastaviteľný rebrík
Štandardný Columbus Large sa vyrába v Combi verzii (má zadné dvere s ochrannou sieťkou proti hmyzu a výškovo nastaviteľným tienidlom)

C/01 - Columbus Standard Small

C/02 - Columbus Standard Medium

C/03 - Columbus Standard Large


© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko