Domena je na predaj. Kontakt: info@technode.org
Voľnosť a sloboda, kdekoľvek a kedykoľvek. Toto je dôvod prečo vlastniť originálny autostan AutoHome™.
Pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať prírodu a cestovanie ponúkajú autostany AutoHome™ najvyššiu
kvalitu testovanú po desaťročia na celom svete.
SMALL (pol. CC/01)

rozmery: 130 x 210 cm
výška (zložený): 30 cm
výška (otvorený): 150 cm
váha: 33 kg

MEDIUM (pol. CC/02)

rozmery: 145 x 210 cm
výška (zložený): 30 cm
výška (otvorený): 150 cm
váha: 37 kg
Columbus Carbon Fiber je prvý stan na svete ktorý má vonkajší obal kompletne vytvorený z uhlíkových vlákien. Tým sa model Carbon Fiber stáva absolútne unikátnym.


Vývoj sa nedá zastaviť

Columbus Carbon Fiber je technologicky najvyspelejší stan na svete - pozeráte sa na budúcnosť autostanov. Oproti ostatným modelom šetrí hmotnosť až o 40%. Vlastnosti stanu sú rovnaké ako u modelu Columbus Variant, avšak pevnosť vonkajšieho obalu je porovnateľná s oceľou!

Autostan Columbus Carbon Fiber štandardne obsahuje 2 vnútorné vrecká, sieťku pripevnenú na streche z vnútra, slúži na odkladanie vecí, výškovo nastaviteľný hliníkový rebrík, odnímateľné lanká na uľahčenie zatvárania, hydraulické tlmiče na otváranie stanu so zabezpečovacím mechanizmom, dvoje bočné dvere so sieťkami proti hmyzu a zadné dvere s výškovo nastaviteľnou clonou.

Tak ako v ostatných Columbus modeloch, aj v Columbus Carbon Fiber je možné uschovať veci na nocovanie vo vnútri stanu počas cestovania.

UHLÍKOVÁ

Ako materiál je použitá tkanina Airtex®, ktorá je vzdušná, nepremokavá a nekrčivá. Účinne tieni a svoje vlastnosti nestráca ani v krajných teplotách (-30 až +70°C).
Príslušenstvo: obal vyhotovený z uhlíkových vlákien, 4 univerzálne úchytky na pripevnenie stanu k strešnému nosiču, "Kit Fix" adaptéry na upevnenie prídavného nosiču na strechu autostanu, 2 dvere/okná s ochrannými sieťkami proti hmyzu, 1 zadné dvere s ochrannou sieťkou proti hmyzu a výškovo nastaviteľným tienidlom, 1 matrac, 2-3 vankúše, 1 výškovo nastaviteľný hliníkový rebrík

CC/01 - Columbus Carbon Fiber Small

CC/02 - Columbus Carbon Fiber Medium


© 2007 TECHnode, s.r.o. - Oficiálny dovozca výrobkov Autohome pre Slovensko